فروشندگان بیمه‌عمر چگونه بین کار و زندگی تعادل ایجاد کنند؟

مشاورین بیمه‌عمر به دلیل جلسات مشاوره متعدد در طول روز، برنامه کاری شلوغی دارند و گاهی در هیاهوی روزمره خود گم شوند و اکثرا به همین خاطر در زندگی شخصی خانواده از آنها آزرده‌خاطر می‌شود.

چاره کار چیست؟ باید تعادلی بین کار و زندگی برقرار و برنامه منظمی برای انجام کار‌ها ایجاد کنیم. با انجام نکات زیر در انتهای روز کاری، سبب افزایش بهره‌وری و بهبود عملکرد شما خواهد شد:

۱- هماهنگی با تیم فروش: با اعضای تیم خود صحبت کنید و در این زمان موارد مهمی که فردا باید به آنها بپردازید را باهم بررسی کنید.

۲- اولویت بندی روز بعد: قرار ملاقات ها و کارهای روز بعد را به‌ترتیب اولویت مرتب کنید، ۵ دقیقه به خود فرصت دهید و آنها را یادداشت کنید. با اولویت‌بندی کارها می‌توانید به‌سرعت و بدون مشکل تمام کارها را انجام دهید.

۳- تقویم را فراموش نکنید: ملاقات‌ها و تماس‌های روز بعد خود را طبق تقویم بررسی کنید و برای آنها آماده شوید. هیچ‌چیز بدتر از فراموش کردن یک جلسه فروش یا آماده نبودن برای آن نیست.

۱- برای مرتب کردن محل کارتان وقت بگزارید: این کار ممکن است به‌نظر ساده باشد؛ اما محل کار تمیز ذهن شما را باز می‌کند.

کلام آخر: با انجام این نکات صبح روز بعد یک برنامه مشخص برای کارها و قرارهای ملاقات خود دارید و بدون تلف کردن زمان، همه کارها را انجام می‌دهید؛ برای همه چیز آماده هستید و بهره‌وری بیشتری خواهید داشت.

نویسنده : سید احمد موسوی ، مدرس و مدیر فروش بیمه عمر پاسارگاد

بیشتر بخوانید   چگونه از زبان بدن در فروش بیمه های عمر و تامین آتیه استفاده کنیم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *