در فروشندگی بیمه‌عمر اشتباه و شکست، اجتناب‌ناپذیر است

دست از سرزنش خودتان بردارید، همه‌ی ما در کارمان دچار اشتباه می‌شویم و وقتی سعی داریم به قرارداد بزرگی برسیم، گاهی موفق نمی‌شویم؛ باید این را درک کنید که این اتفاق بخشی از فرایند رفتن به دنبال فروش های بزرگ و گروهی بیمه‌عمر است.

نکته)‌ به جای تمرکز روی شکست، از آن درس بگیرید و آن را تبدیل به امتیازی جهت موفقیت‌تان در فروشهای بعدی‌تان کنید؛ بله کلیشه‌ای است اما واقعیتی است که ارزش بارها تکرار کردن را دارد. یاد بگیرید که خودتان را ببخشید، بلند شوید و به جلو حرکت کنید.

سریعا تصمیم به تغییر شغل نگیرید, چرا می خواهید شغل تان عوض شود؟ با خود فکر کنید دلیل اصلی تان چیست؟ کمی به روحیه خود توجه کنید و مراقب باشید درست عمل کنید.

اینکه دیر از خواب بیدار شدید و یک جلسه فروش بیمه‌عمر را از دست دادید یا از مشتری جواب نه شنیدید، حادثه‌ای است که تعیین کننده‌ی موفقیت شما نیست، انرژی دوباره کسب کنید و حرکت کنید.

نکته) صبر داشتن و حفظ شکیبایی و مقاومت حین یک پروسه‌ی فروش بلند مدت و طاقت‌فرسا، کار سختی است. من محمد حقیقت به شما تاکید می‌کنم که از فروشهای موفق کوچک برای لذت و به هیجان آوردن خودتان استفاده کنید.جشن گرفتن و ارزش قائل شدن برای تمام فروشهایی که در آنها موفق بوده‌اید، رمز موفقیت و حفظ انگیزه در شغل فروشندگی بیمه عمر است.

نویسنده : سید احمد موسوی ، مدرس و مدیر فروش بیمه عمر پاسارگاد

بیشتر بخوانید   سه اولویت روزانه یک نماینده فروش بیمه‌عمر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *