پیدا کردن مشتری احتمالی برای فروش بیمه عمر

برای پیدا کردن مشتری احتمالی و فروش بیمه عمر باید چهار مرحله را به درستی انجام دهیم:

گام اول :  فهرستی تهیه کنید و تا جایی که ممکن است کامل و جامع بنویسید نام هر کس را که به ذهنتان میرسد وارد کنید، هر کسی را که حتی گمان نمی کنید به عنوان مشتری احتمالی شما باشد را در لیست خود بنویسید اطلاعات تماس افراد یکی از مهمترین سرمایه های شماست.  انجام این کار بسیار مهم است زیرا همچنان که ذهنتان را از نامهای خالی پر میکنید جای بیشتری را برای نام ها و ارتباطات جدید باز خواهیم کرد.

 

گام دوم:  به اعضای خانواده تان فکر کنید آن ها چه کسانی را می شناسند؟  آنها را هم به فهرست اضافه کنید به دوستانتان فکر کنید آنها چه کسانی را می شناسند؟  آنها را نیز به فهرست وارد کنید نگران نباشید که قرار است با این فهرست چه کار کنید شما تنها به نوشتن تمرکز کنید.

 

گام سوم:  مداوم فهرست خود را کامل تر کنید

زیرا هرگز از رشد کردن بازنمی ایستید هدف حرفه ای ها  است که دست کم روزی دو نام جدید به فهرست شان اضافه کنند آنها به اطرافشان توجه می‌کنند و می‌دانند که همواره به افراد جدید معرفی خواهند شد.

متوجه باشید که منظور من این نیست که شما باید به محض نوشتن فهرست به این افراد یورش ببرید ،  بلکه کاری که باید انجام دهید این است که با ایشان دوست شوید یا ارتباطتان را گسترش دهید و هنگامی که زمان مناسب فرا رسید کمکشان کنید تا درک کنند چه پیشنهادی برایشان دارید.

 

بیشتر بخوانید   کارمزد بیمه عمر برای نماینده فروش چقدر است ؟

گام چهارم:  هدفمند عمل کنید،  بیرون بروید کمی تفریح کنید مکان و موقعیت هایی را بیابید که در آنها بتوانید با افراد جدید ملاقات کنید این کارها نه تنها برای کارتان موثر خواهد بود بلکه در این بین دوستان زیادی را هم پیدا خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *