۱۰ ویژگی نمایندگان موفق بیمه عمرو تامین آتیه

۱-  این افراد کارهایی را انجام میدهند که دیگران جرأت انجام آن را ندارند:

نمایندگان موفق در فروش بیمه های عمر و تامین آتیه تصمیمات سخت و محکم می گیرند به گونه ای که در هر حالتی و در هر شرایطی به تصمیمات خود پایبند هستند و شرایط خانوادگی ،  مالی ، مشکلات شخصی را در رسیدن به هدف خود دخالت نمی دهند این افراد به جای اینکه به دیگران سخت بگیرند به خود سخت میگیرند.

۲-  این افراد اعتقاد دارند که موفقیت شان در گرو خدمت و کمک به دیگران است :

از این رو این افراد دنبال راهی برای کمک به دیگران هستند و اولویت را در فروش خود نمی دانند.

۳-  این افراد اهل برنامه ریزی هستند :

نمایندگان فروش بیمه های عمر و تامین آتیه اغلب نتیجه گرا هستند و وقتی به هدف خود دست می یابند احساس رضایت می کنند اما افراد موفق یک زندگی با نظم و با برنامه ریزی مدون دارند و با دیدی بلند مدت به بازار نگاه می کنند و مقصد نهایی شان را فدای سودهای کوتاه مدت نمی کنند.

۴-  این افراد عملگرا هستند :

این دسته از نمایندگان فروش بیمه عمر زمان خود را تلف نمی کنند آنها هنگامی که افراد ناموفق در خواب ناز هستند ،  در حال برنامه ریزی و تحقق اهداف خود هستند این افراد سهم موفقیت را در زندگی خود به این گونه تقسیم بندی می کنند که معتقدند در راه رسیدن به موفقیت ۱۰% برنامه ریزی و ۹۰% عرق ریختن  دخیل است.

۵- این افراد اهل ریسک هستند و ترسی ندارند :

نمایندگان موفق بیمه عمر و تامین آتیه به خوبی می‌دانند که بزرگترین دشمن یک فروشنده ترس از شکست و      ( نه )  شنیدن است آنها باور دارند که ( نه ) شنیدن جزئی از کارشان است و هرگز با شنیدن آن دلسرد نمی‌شوند.

۶- این افراد دائماً در حال آموزش و یادگیری می باشند :

نمایندگان موفق در فروش بیمه های عمر و تامین آتیه دائماً در حال یادگیری هستند آنها روزانه ۳۰ دقیقه از وقتشان را صرف مطالعه و یادگیری مطالب جدید می کنند.

۷-  این افراد مربیان و مشاوران خوبی در کنارشان دارند :

این افراد مربیان و مشاوران موفق در صنعت بیمه پاسارگاد را شناسایی می کنند با آنها قرار ملاقات می گذارند و از تجربیات گرانبهای آنها به خوبی استفاده می کنند.

۸-  این افراد به کاری که می‌کنند اعتماد کامل دارند :

این افراد هرگز نظر دیگران را ارجع بر نظر خود نمیدانند.  این افراد شور و اشتیاق را لازمه حرکت در کارشان می دانند و در این راه تمام تلاش شان را در پیشبرد اهدافشان به کار می بندند .

۹- افراد صبوری هستند :

این افراد هرگز مقابل شکست زانو نمی زنند و شکست را جزئی از موفقیت می‌دانند و دنبال راه های میانبر و سریع نیستند و به جای آن دنبال راهکارهایی می گردند که حتی اگر سخت و دشوار هم باشد اما او را به بهترین نتیجه ها  می رساند.

۱۰-  این افراد نسبت به خودشان اطمینان کامل دارند:

آنها به توانایی های خود ایمان دارند که این کار باعث تعهد و تلاش بیشتر برای رسیدن به اهداف شان می شود.

بیشتر بخوانید   مقایسه سپرده گذاری بانکی با بیمه های عمر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *